Firmast

Meie põhitegevusala on põrandate ehitus: alates aluspõrandate ettevalmistamisest ning lõpetades laud-, liist- ja laminaatparketi paigalduse ning viimistlusega. Oleme spetsialiseerunud erilahenduste teostusele. Uudse teenusena Eestis eemaldame ka raskesti eemaldavaid põrandakatteid.

Tegeleme põrandakatete paigalduse ja müügiga alates 2005 aastast. Meie ettevõtte töökasse meeskonda on koondunud oma ala spetsialistid, kelle ühine eesmärk on tagada kliendi rahulolu õigeaegse ja kvaliteetse põrandatööde teostus kaudu. Tööde käigus teeme tihedat koostööd sisekujundajate ja koostööpartneritega, garanteerides kliendile kaasaegse ja kestva põrandakattelahenduse.

Viimase kümnendi vältel oleme edukalt teostanud mitmeid põrandakatetealaseid objekte äri-, kaubandus- ja avaliku sektori asutusele üle Eesti. Erilahendused ja keerulisemad projektid innustavad end kursis hoidma põrandakattematerjalidega ja meeskond on tänaseks jõuliselt kogemuste varal arenenud. Tutvuge meie tehtud töödega siit.

Kvaliteedimärgi raames lubame klientidele kõrgtasemel ja kiiret põrandatööd. Võtke meiega ühendust, leiame teie soovidele vastava põrandakattelahenduse!

Call Now Button