Võta ühendust
Põrandakatete eemaldus
Põrandakatete eemaldus, aluspinna ettevalmistus

Pakume professionaalset teenust põrandakatete eemaldamiseks ja aluspinna ettevalmistamiseks. Meie kogenud meeskond kasutab kaasaegseid meetodeid ja seadmeid, tagades põhjaliku ja efektiivse põrandakatete eemaldamise ning aluspinna optimaalse ettevalmistuse järgnevate põrandatööde jaoks.

Raskesti eemaldatavate põrandakatete eemaldus

Vanade põrandakatete eemaldamine võib sageli olla problemaatiline ja aeganõudev töö. Pakume uudse teenusena põrandakatete eemaldust WOLFF Turbo-Stripper kui ka Husgvaran BS 75 masinaga. Mõlemad masinad töötavad kiirelt ja efektiivselt, suutes põrandakatte eemaldada kordades kiiremini kui tavapärasel käsitsi eemaldamise meetodil. Masinad töötavad vaikselt, ei lõhu põrandakattealust pinda ning eemaldavad mis tahes põrandakattematerjalid.

Teostame masinaga järgmiste põrandakatete eemaldust:

  • Vaipkatete eemaldus
  • PVC-katete eemaldus
  • Liimitud parkettide eemaldus

Põrandakatete eemaldust osutame äriklientidele nagu ehitusettevõtted, kaubanduskeskuste, spordiklubide, äri- ja büroopinna haldajatele.

Põrandakatete eemaldus

Plaatimissegude, tasandussegude, epokatete eemaldus

Meie teenuste hulka kuulub ka plaatimissegude, tasandussegude ja epokatete eemaldus, mida teostame kõrgekvaliteedilise Husqvarna PG 680 RC masinaga.

Husqvarna PG 680 RC pakub suurepärast teemantlihvi suurtele pindadele, võimaldades efektiivselt eemaldada plaatimissegusid ja epokatteid, tagades sileda ja puhta aluspinna edasiseks tööks.

Meie suure võimsusega lihvimismasin Husgvarna PG 680 RC võimaldab töötada laiade pindade kallal, olles samal ajal efektiivne ja täpne ning tagades suurepärased tulemused.

Masina lihvimislaius on 680 mm.

Põrandate lihvimine

Põranda aluspinna ettevalmistamine

Enne põrandakatete paigaldamist on oluline aluspinna korralik ettevalmistus, et tagada ideaalne aluspind põrandakatete paigaldamiseks.

Meie meeskond tegeleb põranda aluspinna ettevalmistustöödega:

  • Põranda aluspinna teemant-, kivi- ja paberlihvimine;
  • Põranda jäme- ja peentasandus;
  • põrandapinna pahteldus.

Täpse hinna saamiseks võtke meiega ühendust, lepime sobiva aja kokku ja kaardistame vajalikud tööd.

Galerii